O nas...

Niepubliczny Żłobek Jaś i Małgosia powstał w 2011 roku z myślą o najmłodszych pociechach (od pół roku do 3 lat), a także ich rodzicach, którzy wracają do pracy zawodowej po urlopach i chcą aby ich dziecko poznawało świat w przyjaznym otoczeniu swoich rówieśników. Jest to pierwsza profesjonalna niepubliczna placówka w Siedlcach prowadząca działalność opiekuńczo – wychowawczą dla małych dzieci. Wpisana jest do rejestru żłobków i klubów dziecięcych przez Prezydenta Miasta Siedlce.

Budynek żłobka znajduje się na działce 1000 m2 przy ul. Ogińskich 45 w Siedlcach. Działka ogrodzona jest estetycznym i bezpiecznym płotem, a wysokie na 2 metry tuje szmaragdy dodatkowo odgradzają nas od ulicy. Teren przed budynkiem wyłożony jest kostką i może pełnić rolę parkingu dla 6 samochodów. Posiadamy nowoczesny, przestronny  i bezpieczny plac gier i zabaw na świeżym powietrzu.

Powierzchnia użytkowa lokalu to ponad 240 m2. Dwie kondygnacje budynku przeznaczone na potrzeby żłobka to w sumie 13 pomieszczeń. Posiadamy 3 duże sale dla naszych podopiecznych, odpowiednio dostosowane do przedziału wiekowego. Sale wyposażone są w ładne, wygodne i funkcjonalne meble: łóżeczka, stoliczki i małe krzesełka oraz to co dzieci kochają najbardziej czyli zabawki - kolorowe, rozwijające, mądre i dobrej jakości. Zabawki posiadają certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Wystrój pomieszczeń, dobrana łagodna kolorystyka, piękne tapety z dziecięcymi motywami sprawiają, że dzieci czują, że jest to miejsce przeznaczone dla nich, mogą tu spokojnie bawić się i wypoczywać, są bezpieczne tak jak w domu. Na każdej kondygnacji jest odpowiednio wyposażona łazienka a na dole szatnia - wszystko dostosowane do małego wzrostu, co sprzyja nauce higieny i samodzielności przez dzieci.

Nasz żłobek spełnia wszystkie wymogi konieczne dla funkcjonowania budynków użyteczności publicznej, w szczególności bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Posiada sieć czujników wykrywających pożar, system oddymiania budynku, 2 hydranty wewnętrzne. Drzwi pomiędzy wydzielonymi strefami spełniają wymogi przeciwpożarowe.
Bezpieczeństwo zapewnia również domofon z dostępnym dla rodziców kodem wejścia oraz monitoring we wszystkich salach, gdzie pod czujnym okiem Pani Dyrektor przez cały dzień bawią się, uczą i odpoczywają nasi podopieczni.

 

więcej zdjęć – patrz GALERIA – zdjęcia sal

onas02

onas01

onas04

Niepubliczny Żłobek - Jaś i Małgosia.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.